5 powodów, dla których warto wybrać jednostki wentylacyjne KORADO

Świeże powietrze w pomieszczeniu

Dzięki przemyślanemu systemowi filtracji powietrze dostarczane do pomieszczenia jest pozbawione substancji szkodliwych, kurzu i pyłków alergicznych. W ten sposób znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i chorób płuc. Z punktu widzenia zdrowia niniejsze rozwiązanie jest idealne dla małych dzieci, osób starszych oraz osób cierpiących na alergie i astmę.

Skuteczna regulacja wilgotności we wnętrzu

Przeciętna rodzina czteroosobowa może wygenerować w ciągu jednego dnia około 12 litrów wilgotności. Nadmierna wilgotność wspiera powstawanie i rozprzestrzenianie się pleśni oraz grzybów. Należyte wietrzenie pomieszczenia zapobiega wzrostowi wilgotności. Firma KORADO oferuje system wentylacyjny, który się o tę kwestię postara.

Eliminacja obciążenia hałasem

Hałas jest obecnie uznawany za jeden z głównych czynników wywołujących stres. System wentylacyjny z wysokim stopniem wyciszenia jest znacznie lepszy niż otwarte okna, zwłaszcza w nocy, kiedy to z powodu wzrastającej intensywności komunikacji drogowej hałas pochodzący z zewnątrz jest bardzo irytujący. System wentylacyjny KORADO umożliwia pozbyć się go raz na zawsze.

Bezpieczeństwo

Otwarte okna i drzwi balkonowe niedostatecznie zabezpieczają wnętrza. Z systemem wentylacyjnym KORADO dom pozostaje niezawodnie zabezpieczony przed wejściem osób niepożądanych.

Oszczędność energii i kosztów ogrzewania

Z wietrzeniem zawsze wiąże się utrata ciepła, które wydostaje się z pomieszczenia przez otwarte okna. Lokalne jednostki wentylacyjne zmniejszają te koszty do minimum. Ten nowoczesny sposób wentylacji jest w pełni zgodny z nowym rozporządzeniem w sprawie redukcji zużycia energii w budynkach i znacznie przyczynia się do finałowego rozliczenia obiektu w kwestii zużycia energii.

Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko