Grzejnik przystosowany do pomp ciepła

Grzejnik przystosowany do pomp ciepła

Perfekcyjne współgranie - RADIK V-POWER To mnie interesuje

Korzystaj z zalet grzejnika nawet z pompą ciepła

Jeśli kupujesz nowy dom lub wymieniłeś kocioł na nowocześniejszy sposób ogrzewania pompą ciepła, nadal możesz korzystać z grzejników i czerpać z nich korzyści. Dzięki grzejnikom możesz mieć ładną drewnianą podłogę, pozwolą szybko zmienić temperaturę w pomieszczeniu lub po prostu przyjemnie się ogrzejesz.

 • Pompy ciepła podgrzewają wodę do niższej temperatury niż dotychczas stosowane źródła ciepła - kotły. Aby mieć idealną temperaturę w domu należy z pompą ciepła zastosować większy grzejnik lub zwiększyć jego wydajność. I tutaj proponujemy rozwiązanie. Nasz nowy produkt - grzejnik RADIK V-POWER, dzięki zintegrowanym wentylatorom wydajność cieplna Twojego grzejnika wzrośnie aż o 60%. To doskonałe współdziałanie grzejnika i pompy ciepła zapewnia efektywne, wydajne, oszczędne i przyjemne ogrzewanie. Nadal można korzystać z zalet grzejników w połączeniu z pompami ciepła. 
 • A co najważniejsze, nie musisz wymieniać całej instalacji grzewczej ani całych grzejników. Wystarczy zakupić nasz specjalny zestaw - RADIK V-POWER SET, który wystarczy przymocować do istniejącego grzejnika. Zwiększy to wydajność i jednocześnie unowocześni wygląd Twoich grzejników.
Odpowiedni do pomp ciepła

Odpowiedni do pomp ciepła

Zintegrowane wentylatory zwiększają wydajność nawet o 60 %

Zintegrowane wentylatory zwiększają wydajność nawet o 60 %

Ocieplanie i dochładzanie

Ocieplanie i dochładzanie

Pompy ciepła i inne niskotemperaturowe źródła ciepła potrzebują do przekazywania ciepła większej powierzchni grzejników, niż jest to konieczne w przypadku systemów grzewczych o wyższych temperaturach. Jeśli chcesz, możesz zastosować z pompą ciepła nasz nowy grzejnik RADIK V-POWER. Dzięki temu połączeniu można zapewnić doskonałe współgranie, co oznacza ekonomiczną eksploatację i eleganckie rozwiązanie projektowe.

 • Grzejnik do efektywnego wykorzystania energii cieplnej ze źródeł niskotemperaturowych - pomp ciepła.
 • Nowoczesna konstrukcja i design pasujący do każdego wnętrza.
 • Możesz go używać zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia.
 • Możliwość ustawienia poziomu wydajności zgodnie z wymaganiami użytkownika.
 • Bardzo niskie zużycie energii od 3 do 13 W.
 • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki niskonapięciowemu zasilaniu 12 V.

Główne korzyści

Odpowiedni do pomp ciepła
Odpowiedni do pomp ciepła
Zapewnia oszczędność dzięki pracy w niskich temperaturach
Zapewnia oszczędność dzięki pracy w niskich temperaturach
Zintegrowane wentylatory zwiększają wydajność nawet o 60 %
Zintegrowane wentylatory zwiększają wydajność nawet o 60 %
Bardzo cicha praca
Bardzo cicha praca
Zmienny sposób podłączenia
Zmienny sposób podłączenia

Jeżeli wymieniłeś źródło ciepła i nie chcesz zabierać się za kompleksową wymianę całej instalacji grzewczej, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Wystarczy kupić nasz specjalny zestaw, który został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z Twoimi grzejnikami KORADO o maksymalnym rozmiarze 2000 mm i typie 22.

 • Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do łatwego montażu oraz niezawodnej pracy. A co najważniejsze, nie musisz się martwić, czy Twoje grzejniki są stare lub porysowane.
 • Nasz zestaw z gładką płytą czołową w prosty sposób zmodernizuje Twój grzejnik i nada mu nowy wygląd.
 • Możesz również zastosować osłony boczne, i Twój grzejnik będzie wyglądał zupełnie jak nowy. Wszystko w kolorze białym i ponad 200 innych kolorach.
wskazówka

Jak prosty jest montaż przekonasz się na naszym filmie. Zalecamy dokładne oczyszczenie grzejnika przed zamontowaniem zestawu. Proste i szybkie czyszczenie wykonaj za pomocą naszej szczotki, która dociera naprawdę wszędzie.

Potrzebujesz pomocy?

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie ogrzewanie i odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy czeską firmą i należymy do największych dostawców na rynku czeskim i światowym.

Potrzebujesz pomocy?
Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko