Grzejniki dekoracyjne

Opis

Grzejniki dekoracyjne KORATHERM są przeznaczone dla wszystkich, którzy szukają skutecznego połączenia designu i wydajności. Niskie ani wąskie pomieszczenia nie stanowią obecnie żadnej przeszkody przy wyborze lokalizacji grzejnika. Seria dekoracyjna KORATHERM powstała również z myślą o nietypowych przestrzeniach w domu lub mieszkaniach. Mogą stać się idealnym dodatkiem do przedpokoju, holu i nowoczesnych wnętrz. Profile zorientowane pionowo lub poziomo występują w modelach:

• KORATHERM VERTIKAL
• KORATHERM HORIZONTAL
• KORATHERM AQUAPANEL

Wszystkie serie gwarantują wysoki standard nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wersja z lustrem KORATHERM REFLEX to nie tylko walory estetyczne, ale również praktyczne zastosowanie. Wspaniały design KORADO zapewnia również dzięki całej gamie wersji kolorystycznych.

Specifikacja

  • Duży wybór rozmiarów, typów i sposobów podłączenia do systemu grzewczego.

  • Model KORATHERM AQUAPANEL jest dostępny w wersji do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, kombinowanej i z ogrzewaniem elektrycznym.

  • Odpowiednie do wszystkich źródeł ciepła z wymuszonym obiegiem czynnika grzewczego. Szeroka gama kolorów.

Parametry

najwyższe dopuszczalne ciśnienie robocze 0,4 MPa

najwyższe dopuszczalne ciśnienie robocze 0,4 MPa

konstrukcja pionowa i pozioma

konstrukcja pionowa i pozioma

najwyższa dopuszczalna temperatura robocza 110 °C

najwyższa dopuszczalna temperatura robocza 110 °C

Wybierz model
Do pobrania

Filtruj według parametrów

Wykonanie

Przewodnik po produktach typ wykonania

Na wysokość

Na szerokość

Tryb pracy

Jakim sposobem będzie działał twój grzejnik? W przypadku ogrzewaniem ciepłej wody grzejnik jest podłączony do systemu grzewczego. Ogrzewanie kombinowane umożliwia podłączenie grzejnika do systemu grzewczego i uzupełnienie go o grzałkę elektryczną. Grzejnik może więc działać niezależnie od systemu grzewczego, a dzięki grzałce eleketrzycznej jest możne ogrzewanie nawet wtedy, gdy system grzewczy jest wyłączony, np. w letnich miesiącach.

Sposób podłączenia

Sposób podłączenia grzejnika do instalacji grzewczej. Gdzie znajduje się wlot i wylot wody na grzejniku?

Grzałka elektryczna

Grzałka elektryczna ze zintegrowanym regulatorem umożliwia regulację temperatury za pomocą regulatora znajdującego się w grzałce. W przypadku wariantu bez zintegrowanego regulatora, drążek działa w trybie włącz/wyłącz. Istnieje możliwość dokupienia akcesoriów dla ułatwienia obsługi.

Wybierz odpowiedni model 16 zgodne modele

Vertikal

Ściany grzewcze z podłączeniem bocznym z góry na dół albo podłączeniem dolnym środkowym, profile grzewcze biegną pionowo

Reflex

Ściany grzewcze z podłączeniem bocznym z góry na dół, profile grzewcze biegną pionowo. Częścią powierzchni grzewczej jest lustro, które zostało przyklejone na podkładce z blachy ocynkowanej

Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko