Osprzęt przyłączeniowy

Nowocześnie zaprojektowana instalacja centralnego ogrzewania zakłada montaż armatur, które zapewnią odcięcie grzejnika od strony zasilania jak i powrotu, co umożliwia nawodnienie lub odwodnienie grzejnika czynnikiem grzejnym bez przerw w pracy instalacji. Dobór armatur uwzględniających podane wyżej wymagania jest uzależniony od materiału instalacji centralnego ogrzewania:

  1. miedż lub dokładnie wykonana stal cienkościenna, plastik lub połączenie plastik-metal-plastik - zastosować kompaktową armaturę przyłączeniową o rozstawie 50 mm z redukcją G½ na G¾ wyposażoną w odpowiednie połączenia śrubunkowe według zastosowanego materiału i wymiarów instalacji
  2. czarne rury stalowe gwintowane - zastosować 2 szt śrubunków odcinających

Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko