Praktyczne rozwiązanie grzewcze powraca - RADIK COMBI VK

17. 5. 2022

2463_c502096af9155b72fde81e4e1b983706_large.jpg

Nowością w tym roku dla KORADO jest ponowne wprowadzenie specjalnego grzejnika płytowego RADIK COMBI VK. Jest to poziomy grzejnik płytowy z wbudowanym rozdzielaczem wewnętrznym i wstawionym zaworem regulacyjnym z przygotowaniem (gwint zewnętrzny M30x1,5) do montażu głowicy termostatycznej. Jest to unikalne rozwiązanie konstrukcyjne, które umożliwia pracę grzejnika w dwóch trybach ogrzewania. Zarówno normalnie w ramach systemu grzewczego tak i w trybie kombinowanym - tzn. w trybie "ciepła woda - prąd", dzięki elektrycznemej grzałce zainstalowanej bezpośrednio w grzejniku płytowym.

Podstawowe wyposażenie grzejnika obejmuje korek odpowietrzający i zaślepiający, wstępnie nastawiony zawór regulacyjny przepływu oraz niezbędną liczbę uchwytów. Aktualnie jest grzejnik oferowany w wysokości 600 mm i w pięciu długościach (800, 1000, 1200, 1400, 1600 mm).

Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko