Nowości w ogrzewaniu elektrycznym łazienek

28. 3. 2024

nova_el_telesa_aktualita.jpg

Piękny design, zwiększona funkcjonalność, atrakcyjne ceny i wiele więcej dzięki naszym nowym produktom

Od kwietnia wprowadzamy nowe rodzaje grzałek elektrycznych do grzejników elektrycznych KORALUX i KORATHERM. Wszystkie serie grzejników z nowymi grzałkami zapewniają wysoki komfort cieplny, rozszerzone funkcje komfortu, maksymalne bezpieczeństwo, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Ponadto najlepiej wyposażony typ posiada łączność Bluetooth, monitorowanie i kontrolę energii, a także kilka trybów suszenia. Nowe grzałki są przeznaczone do grzejników łazienkowych KORALUX i KORATHERM.

 3 rodzaje grzejników elektrycznych:

  • z regulatorem (ERH) - grzałki elektryczne wyposażone są we wbudowany regulator, który umożliwia użytkownikom ustawienie żądanej temperatury. Dostępne w kolorze białym (z białym kablem), chromowanym (z szarym kablem) i czarnym (z czarnym kablem).
  • Z regulatorem sterowanym aplikacją (ERA) - najnowocześniejsze rozwiązanie, które łączy w sobie wszystkie zalety grzejników elektrycznych z regulatorem z dodatkową korzyścią w postaci zdalnego sterowania i monitorowania za pomocą aplikacji mobilnej. Aplikacja ta pozwala użytkownikom nie tylko regulować temperaturę, ale także monitorować zużycie energii elektrycznej i jej koszt, co pomaga w bardziej efektywnym zarządzaniu zużyciem energii. Dostępny w kolorze białym (z białym kablem), chromowanym (z szarym kablem) i czarnym (z czarnym kablem).
  • bez sterownika (ECO) - pozostaje częścią asortymentu (najprostsza i najtańsza opcja, która działa na zasadzie włączania / wyłączania bez interwencji użytkownika), teraz z pokrywą z wyborem koloru (biały z białym kablem), chrom (z szarym kablem) i czarny (z czarnym kablem), która zapewni niewidoczność grzałki.

Inteligentne funkcje: liczne tryby suszenia, programowanie tygodniowe i kontrola rodzicielska.

Antifreeeze ochrona: funkcja zapobiegająca zamarzaniu płynu w grzejniku zapobiega uszkodzeniom w niskich temperaturach.

Wskaźnik LED: Kolorowe diody LED zapewniają wizualne informacje o warunkach pracy i ustawieniach temperatury.

Dwustopniowa ochrona termiczna: Zapewnia bezpieczną pracę i ochronę przed przegrzaniem.

Więcej informacji TUTAJ.

 

Kolejną nowością są grzejniki z nagrzewnicą powietrza

Na grzejniku jest zamontowana niezależna elektryczna nagrzewnica powietrza, która może służyć jako niezależne źródło ciepła lub jako dodatkowe źródło ciepła podczas normalnej pracy grzejnika.

Modele te są synonimem innowacyjności, elegancji i maksymalnej wydajności. Ich unikalna konstrukcja i zaawansowana technologia pozwalają osiągnąć najwyższy komfort w domu przy minimalnych kosztach energii. Każdy model jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię inteligentnego sterowania temperaturą, zapewniającą precyzyjne i stabilne warunki temperaturowe w łazience przez cały rok. Dzięki funkcji Super Boost można uzyskać szybki wzrost temperatury w jednej chwili, idealny w sytuacjach, gdy trzeba szybko ogrzać pomieszczenie. Ponadto, dzięki automatycznemu i samouczącemu się programowaniu, grzejniki te dostosowują się do Twojego stylu życia, prowadząc do dalszych oszczędności energii i zwiększonego komfortu.

Więcej informacji TUTAJ.

 

 

 

Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko