Zastosowanie KORATHERM

Grzejniki dekoracyjne KORATHERM są przeznaczone dla dwururowej instalacji grzewczej z wymuszoną cyrkulacją czynnika grzewczego. Elementy grzewcze zostały wykonane ze stalowych zamkniętych profili o przekroju prostokątnym 70 x 11 mm, profile rozdzielające i zbiorcze mają przekrój owalny 50 x 30 mm, ew. przekrój litery „D“ o wymiarach 40 x 30 mm . Niektóre z typów posiadają dodatkową powierzchnię przejściową o głębokości 45 mm.

Grzejniki dekoracyjne KORATHERM mają nowoczesny design, który łączy się z efektywnym sposobem oddawania ciepła w ogrzewanym pomieszczeniu. Ich powierzchnia frontowa podkreśla czynnik promieniowania ciepła i stwarza uczucie komfortu cieplnego. Grzejniki dekoracyjne są nowoczesnym rozwiązaniem oraz praktycznym dodatkiem do przedpokojów, holi wejściowych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, witryn, ogrodów zimowych, okien panoramicznych, przeszklonych korytarzy, holi, itd.

Grzejniki muszą być profesjonalnie zainstalowane w systemach ogrzewania wodnego, które są profesjonalnie prowadzone zgodnie z VDI 2035, w odniesieniu do ochrony przed szkodą spowodowaną korozją i osadzaniem się kamienia. Koniecznie muszą być zachowane głowne parametry jakości wody:

  • zakres Ph 8,5 – 9,5 (obowiązuje dla zestawu nie zawierającego aluminium)
  • całkowita twardość (zawartość jonow Ca + Mg ) do 1 mmol/l
  • słoność wody w granicach 300-500 μS/cm
  • zawartość tlenu max. 0,1 mg/l
Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko