Wykończenie ścian grzewczych KORATHERM

Zastosowana technologia lakierowania metodą kataforezy warstwy podkładowej zapewnia długotrwałą odporność korozyjną i mechaniczną. Warstwa podkładowa i wysokiej jakości powierzchnia finalna gwarantują higieniczność powierzchni płaszczyzny grzewczej. Są wykonane z maksymalnym uwzględnieniem ochrony środowiska i zgodnie z wymogami normy DIN 55 900.Podstawowym kolorem jest biały RAL 9016. Na specjalne zamówienie ściany grzewcze są wykonywane w innych kolorach wg wzornika kolorów KORATHERM.

Warunki dla sposóbu użycie stalowych grzejników

Możliwości i ograniczenia zastosowania stalowych grzejników z wykończeniem powierzchni w rozumieniu normy DIN 55 900 (stanowisko Państwowego Instytutu Badawczego Ochrony Materiału Praga).

Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko