KORATHERM AQUAPANEL

11. 9. 2018

aquapanel.jpg

KORATHERM AQUAPANEL

Tegoroczna jesienna nowość w portfolio produkcyjnym KORADO to grzejnik dekoracyjny KORATHERM AQUAPANEL. Nowoczesny i prosty design tego grzejnika dekoracyjnego przekonuje wszystkich, że przy wyborze odpowiedniego grzejnika łazienkowego nie trzeba pozostawać przy klasycznych "drabinkach”. Proste, geometrycznie ułożone profile tego grzejnika sprawiają luksusowe, świeże wrażenie.

Grzejnik jest dostępny w wersji jedno i dwurzędowej, w wysokości od 79 do 178 cm. Wydajność cieplna wersji jednorzędowej waha się od 403 do 1231W, dwurzędowej w zakresie od 577 do 1807 W. Te grzejniki dekoracyjne mają nowoczesne podłączenie dolne środkowe lub dolne podłączenie z dołu w dół.

Wybierając kolor z palety KORADO lub RAL, KORATHERM AQUAPANEL można dostosować do każdej łazienki lub uczynić z niego wyjątkowy element dekoracyjny.

Znajdź więcej TUTAJ

Nowość!
Nowość!

Sprawdź naszą nowość RADIK V-POWER. Grzejnik przystosowany do pomp ciepła. RADIK V-POWER

To mnie interesuje
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które podajesz lub zbierasz podczas korzystania z ich usług.

Ustawienia
Zezwól na wszystko