Nowość 2014 - energooszczędny grzejnik RADIK RC

Szanowni Partnerzy Handlowi!

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nowość w naszym asortymencie grzejników - energooszczędny grzejnik płytowy RADIK RC. Jest to grzejnik z unikalną technologią sterowanego przepływu, jego główną zaletą jest oszczędność energii do ogrzewania nawet o 15% średniego rocznego kosztu w porównaniu do konwencjonalnych grzejników. Inne zalety tego grzejnika to szybsze nagrzewanie grzejnika, większa proporcja komfortowego elementu promieniującego ciepła oraz znaczne zmniejszenie strat ciepła.

Grzejniki płytowe RC wyposażone są w modyfikowane garnitury, łączące przednią i tylną płytę oraz w zawór przełączający, który umożliwia regulacje lub całkowite wyłączenie przepływu przez tylną płytę grzejnika oraz dostosowaniemocy cieplnej do aktualnych potrzeb  w pomieszczeniu. Dzięki tej wyjątkowej technologii,  możliwe jest,  używanie grzejnika w trybie oszczędnym przez większość sezonu grzewczego, a przez to znaczne zmniejszenie  kosztów ogrzewania.

 Grzejniki RADIK RC oferowane są w wersji VKU, która umożliwia lewostronne lub prawostronne dolne podłączenie do systemu grzewczego oraz w designowym wykonaniu PLAN z gładką płytą przednią.

 Wszystkie informacje na temat zalet RADIK RC i szczegóły techniczne można znaleźć tutaj.

18. 4. 2014